Deri; eşsiz güzellikte, kendisine ait izleri ve bazen kusurları olan, doğru ürünlerle bakımı ve temizliği kolaylıkla yapılabilen, uzun ömürlü, son derece dayanıklı, doğal bir üründür.Son derece dayanıklı olan bu doğal üründe de; uzun süre kullanımla beraber yıpranma, solma, kuruma veya sertleşme yaşanabilir. Deri aynı zamanda; kirlenebilir, zarar görebilir, yıpranabilir, su hasarları oluşabilir veya çatlayabilir. Deri yenileme uzmanları doğru ürünler kullanarak; bu hasarların olmasını geciktirebilir, engelleyebilir veya hasarlar oluştuktan sonra bunları giderebilir.

Günlük hayatımızda deriyi; mobilya, araba koltuğu, giysi, çanta, ayakkabı vb birçok ürün ile görürüz. Herkes deriyi bilir, ancak çok az kişi farklı işlentiye sahip deriyi ayırt edebilir ve doğru ürünlerle birlikte temizleyebilir, koruyabilir, bakımını ve tamirini yapabilir.

Deri ile profesyonel biçimde ilgilenebilmek için bilgiye ve iyi ürünlere ihtiyaç duyulur. Kişiye ve ihtiyaca özel olarak hazırlanan eğitim programlarımızda sizlere:

  • Deriyi ve farklı deri işlentilerini,
  • Deri hasarlarını,
  • Deri Temizliğini
  • Çizik, çatlak, Derik, vb tamirlerini,
  • Renk hazırlamayı,
  • Deri boyamayı,
  • Derinin korunmasını anlatacağız.

3 günlük temel eğitimlerimizde hangi ürünün “nasıl” kullanılacağı açıklanacağı gibi, “neden” kullanılacakları ve nasıl farklı kullanılabilecekleri hakkında temel bilgileri de vereceğiz.

Eğitim sonrasında alınacak ürünlerle kendi atölyenizde hemen deri temizliği, bakımı, tamiri ve koruması ile ilgili uygulamalara başlayabilirsiniz.

Deri Klinik ailesine katılmak ve yeni bir meslek öğrenebilmek için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Deri; eşsiz güzellikte, kendisine ait izleri ve bazen kusurları olan, doğru ürünlerle bakımı ve temizliği kolaylıkla yapılabilen, uzun ömürlü, son derece dayanıklı, doğal bir üründür. Son derece dayanıklı olan bu doğal üründe de; uzun süre kullanımla beraber yıpranma, solma, kuruma veya sertleşme yaşanabilir. Deri aynı zamanda; kirlenebilir, zarar görebilir, yıpranabilir, su hasarları oluşabilir veya çatlayabilir. Deri yenileme uzmanları doğru ürünler kullanarak; bu hasarların olmasını geciktirebilir, engelleyebilir veya hasarlar oluştuktan sonra bunları giderebilir.