Deri Kalkanı
Deri Kalkanı
Detay için tıklayın...
Deri Koruyucu
Deri Koruyucu
Detay için tıklayın...
Fil Derisi Koruyucusu
Fil Derisi Koruyucusu
Detay için tıklayın...
PU Koruyucu
PU Koruyucu
Detay için tıklayın...
Anilin Kremi
Anilin Kremi
Detay için tıklayın...
Anilin Koruyucu
Anilin Koruyucu
Detay için tıklayın...
Vinil Koruyucu
Vinil Koruyucu
Detay için tıklayın...
Parlaklık Koruyucu
Parlaklık Koruyucu
Detay için tıklayın...
Soft Shine
Soft Shine
Detay için tıklayın...
Licker Oil
Licker Oil
Detay için tıklayın...
Süet Yağı
Süet Yağı
Detay için tıklayın...

Deri Kalkanı

Arabalarda ve mobilyalarda yeni alınmış deri ürünler ilk 3 yıl Colourlock Deri Kalkanı ile korunmalıdırlar. Yeni alınmış deriler olabilecek en iyi durumda olmalarından dolayı çok özel uygulamalara ihtiyaç duymazlar. Ancak özellikle açık renkli deriler, giysilerden dolayı oluşabilecek renk değişimlerine ve sürtünmelerden oluşabilecek hasarlara karşı korunmalıdırlar. Arabaların sürücü koltuklarında, mobilyalarınızda en çok sürtünmeye maruz kalan yerlerinde ilk yılın sonunda çeşitli zedelenmeler ve hasarlar oluşabilir. Oluşabilecek bu hasarların hepsi 3 ayda bir Colourlock Deri Kalkanının kullanılması ile ortadan kaldırılabilir. Derimizin geride kalan yerleri, kullanım yoğunluğu ve şartlarına bağlı olarak her 3 veya 6 ayda bir Colourlock Deri Koruyucu kullanarak dış etkenlerden korunması sağlanabilir. Eski deriler daha sık korunmalı ve bakımı yapılmalıdır. Profesyonellerin yaptıkları renk yenileme ve değişimi işleminden sonra Colourlock Deri Kalkanıı onların kullanması gereken birinci koruyucu malzemedir.

Deri Koruyucu

Boyalı napa deriler için oldukça önemli bir deri bakım kremidir. Gerekli koruma unsurlarının yanında; UV filtreleri, antioksidanlar ve giysilerden oluşabilecek hasarlanmalara karşı oldukça güçlü koruyucular içermektedir.

Fil Derisi Koruyucusu

Tamamen sentetik, asit içermeyen, özellikle antika ve çok yaşlı deriler için en ideal üründür. Bu yağ deriye su geçirmezlik özelliği kazandırır ve küflerin oluşmasını engeller. Üstü açık arabalara deri koruyucu uygulamasından sonra yaygın olarak kullanılır. Aynı zamanda parlak antika derilerde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca el çantaları, evrak çantaları, ayakkabı vb. ürünlerde çok iyi sonuçlar alınmaktadır.

PU Koruyucu

Son yıllarda kullanıma genellikle kahve, kırmızı veya siyah renkte antik görünümlü oldukça parlak Bycast veya PU isimli bir deri sunuldu. Bu yeni kullanıma sunulmuş derinin yüzey kaplaması genellikle %100 poliüretan malzemeden oluşmaktadır. PU derinin avantajı uygun fiyatından kaynaklanmaktadır. Bu tarz derilerin nefes almaması, soğuk ve yapışkan tuşesi dezavantajları olarak belirtilebilir. Ayrıca bu tarz derilerde çok çabuk çatlaklar oluşmaktadır. Vücut teri ve diğer kimyasallardan PU deri çok çabuk etkilenir ve geri dönüşümü mümkün olmayan hasarlar ürünlerin yüzeyinde oluşur. Colourlock PU Koruyucu derilerinizde üç ayda bir kullanarak derilerin gerekli temizliğini yapmış ve belirtilen tüm hasarlardan ürünün yüzeyini korumuş olacaksınız.

Anilin Kremi

Açık gözenekli hassas derilerde rahatça kullanılabilen bir üründür. Bu tür derilerin yüzeyinde boya genellikle bulunmaz ve doğal bir his söz konusudur. Bu rahatlığa karşılık lekeler kaçınılmaz bir sondur. Su, yağ, vb derinin içine işler ve normal uygulamalar ile lekeler temizlenemez. Eğer Anilin Kremi ürün kullanılmadan önce derinlemesine en az iki kere uygulanırsa bu açık gözenekli derilerin korunmasında yardımcı olur ve düzenli kullanımı sonucunda koruması devam eder. Mobilyalarda, araç derilerinde, çantalarda, ayakkabılarda, vb ürünlerde kullanılabilir.

Anilin Koruyucu

Eski anilin derilerde Anilin Kremi takip eden uygulamalar için üretilmiş özel bir üründür. Anilin ve bufalo derilerinde antioksidan, UV koruyuculuğu ve bakım özelliği ile korumayı gerçekleştirir ve aynı zamanda nubuk ve süetlerde kullanılabilir. Ürün lekelere karşı koruma için mamülün üzerine sıkılır. Genel olarak marketlerde satılan su geçirmezlik ürünleri veya leke koruyucular bu özelliklerinin dışında başka bir özellik taşımazlar. Anilin Koruyucu su geçirmezlik ve leke koruyucu özelliğinin yanı sıra; derinizi yeniler, kurumasını engeller ve solmalara karşı korur

Vinil Koruyucu

Vinil ve suni deriler için geliştirilmiş bir üründür. Vinil Koruyucu kullanıldığı zaman, mekanik hasarları azaltır, akışkanlığı yeniler, lekelere karşı ürünün yüzeyini korur. solmuş ve güneş ışınlarından zarar görmüş yerlerin rengini koyu göstererek tekrardan yeni gibi görünmesini sağlar.

Parlaklık Koruyucu

Hassas, nadir bulunan, çok parlak çanta, ayakkabı vb ürünlerde kullanılan bir üründür. Önemli Uyarı: Anilin deri ve nubuk deriler doğru bakımla kir ve lekeye karşı daha güçlü olabilir ancak boyalı deriler kadar, hiç bir zaman dayanıklı olamazlar.

Soft Shine

Deri ceket ve diğer deri ürünlerin temizlik sonrasındaki kaybettikleri yumuşaklığı ve parlaklığı geri kazanmalarında kullanılır. Temizlenmiş deriye profesyonel tabanca yardımıyla uygulanır ve kendi halinde kurumaya bırakılır.

Licker Oil

Yağını kaybetmiş ve kurumuş olan derilerin tekrardan yağlanmasında kullanılır. Uygun miktarda seyreltikten sonra tabanca yardımıyla uygulanır ve ılık dolap yaparak derinin yağı tamamen emmesi sağlanır.

Süet Yağı

Süet ceket, etek, vb deri ürünlerin temizlik sonrasında yumuşatılması ve bakımlarının yapılması amacıyla profesyonel tabanca yardımıyla uygulanır ve kendi halinde kurumaya bırakılır.