Deri Rengi
Deri Rengi
Detay için tıklayın...
Taze Deri
Taze Deri
Detay için tıklayın...
Anilin Boyası
Anilin Boyası
Detay için tıklayın...
Deri Renk Spreyi
Deri Renk Spreyi
Detay için tıklayın...
Antika Efekti
Antika Efekti
Detay için tıklayın...
Metalik Efekti
Metalik Efekti
Detay için tıklayın...
Wax Slip
Wax Slip
Detay için tıklayın...
Soft Slip
Soft Slip
Detay için tıklayın...

Deri Rengi

Büyük alanlı yerlerin renklendirilmesi, napa derilerin renk değişimi veya vinil ile plastiklerin renk değişimi/renklendirilmesi için en uygun seçimdir. Deri Rengi çok kapatıcı olmasına rağmen deri özelliklerini taşır. Nubuğun Napaya, Anilinin Napaya çevrilmesinde Deri Rengi doğru bir tercihtir. Colourlock Deri Rengi doğru kullanılırsa ürüne oldukça değer katan su bazlı bir üründür. Bir çok araç üreticisi için izin verilmiş ve kullanılan bir üründür. Deri rengi’nde birbiriyle karıştırılabilen 17 farklı renk seçeneğini bulunmaktadır. Yönlendirmeler doğrultusunda sprey tabancası ile uygulanmalıdır.

Taze Deri

Hafif çizikli, aşınmış ve ufak yırtıklar olan deriler için renk tazeleyici, renklendirici bir üründür. Bir sünger yardımıyla uygulandıktan sonra sıcak tabanca veya saç kurutma makinesiyle kurutma işleminin tamamlanması tavsiye edilir.Taze deri nihai tüketiciler, iç dekorasyon firmaları, mobilya dükkanları, araç satış noktaları gibi profesyonel deri tamirine ihtiyaç duyulmayan noktalar için oldukça uygun ve tercih edilen bir üründür. Colourlock Taze deri kalıcı bir uygulamadır. 46 farklı renk seçeneği ile sizlerin kullanımına sunulmuştur ve numuneye göre farklı renk alternatifleri yaratılabilir. 1000’in üzerinde farklı renk kombinasyonu farklı ihtiyaçlar için arşivimizde bulunmaktadır ve uygun bir fiyat farkı ile istenilen rengi sizlere sunabilmekteyiz Boyalı deriler üzerinde kullanılmış/antik görünümü sağlamakta da Taze Deri rahatça kullanılabilir. Lütfen kullanım talimatına en iyi sonucu almak için uyunuz.. Colourlock Deri Rengi %70 ve Colourlock Taze Deri %30 oranda kullanarak doğal bir görüntü yakalanabilir. Bu tarz uygulamalar oldukça fazla giyilmiş/kullanılmış derilerin tamirinde kullanılır ve böylelikle tüm ürünün renk değiştirmeden ileride oluşabilecek hasarların sorunsuzca tamir edilmesine olanak verir. Colourlock Taze Deri “Doğal”, “Mat” veya “Parlak” parlaklık ayarlamalarında kullanılabilir.

Anilin Boyası

Boya bazlı bir ürün değildir. Anilin Derisi mürekkep gibi saydam bir üründür ve derinin üzerinde çok renkli efektlerin uygulaması için uygundur. Anilin Boyası derinin boyasına veya üst kaplamaya karıştırılabilir. Anilin Boyasının akmasını engellemek için karışımlarda oran %5’in altında tutulmalıdır! Anilin Boyası; siyah, mavi, kahve rengi, kırmızı ve sarı renklerde bulunmaktadır.

Deri Renk Spreyi

Kaplama özelliği çok yüksek, çok parlak bu sebeple büyük yüzeylerde kullanılması durumunda istenmeyen plastik görüntüsü verebilecek bir renk yenileyici üründür. Kaplamalı napa, deri ve suni deriden üretilmiş ayakkabı, araba direksiyonu, eski çanta vb ürünlerde kullanımı oldukça rahat ve etkili bir üründür. Colourlock Deri Renk Spreyi “Ekstra Parlak” parlak çanta, vb ürünlerde kullanılan oldukça yararlı bir uygulamadır. GLD ile temizlik sonrasında yapışkanlık oluşmayan vinil yüzeylerde Deri Boyası kullanmadan önce boya astarı amacıyla da kullanılabilir.

Antika Efekti

Anilin Boya bazlı bir renk çalışmasıdır. Antikaların renk yenilenmesinde, renksiz kabartmalı sandalye ve sofa derilerinde kullanılır. Lütfen kullanma talimatına dikkat ediniz.

Metalik Efekti

İnci, bronz, altın, gümüş ve kırmızı renklerde bulunmaktadır. Deriye metalik his yaratmak amacıyla üst kaplamaya yapılan bir eklentidir. Normalde tüm metalik efektli deriler parlak olduğundan, Parlak Üst Kaplamaya %3 oranında karıştırılır. Mat yüzeyli bir metalik efekte sahip deriye uygulamanız gerekirse lütfen Mat Üst Kaplama ile beraber kullanınız. Deri Boyasına da katabileceğiniz Metalik Efekti en iyi sonucu alabilmeniz için Üst Kaplamaya katmanızı öneririz.

Wax Slip

Üst Kaplamaya eklenerek deride, kalıcı olarak yağlı bir tuşe, his oluşmasını sağlar,

Soft Slip

Üst Kaplamaya eklenerek deride, kalıcı olarak yumuşak ve akışkan bir tuşe oluşmasını sağlar,