Otomobil Derisini Tamiri, Deri Koltuk Tamiri

Otomobil derileri; kullanım kaynaklı sürtünme, ter, ısı değişiklikleri, temizleyiciler gibi birçok farklı unsura karşı mukavemetli olarak üretilmelidirler. Tüm bu unsurlara göre dirençli üretilen deri yüzeylerde bile, özellikle yanlış temizleyiciler, yoğun kullanım ve bakımsızlık sebebiyle zamanla hasarlar görünmeye başlar.

Otomobillerde kullanılan deri yüzeylerde hasarlar, ilk olarak koltukların giriş-çıkış kısımları, direksiyonlar, vites ve kol dayama gibi yoğun kullanılan kısımlarda görülmeye başlarlar.

Deri yüzeylerinde oluşan hasarlar ilk aşamada, boya katı aşınmadan, el/vücut teri kaynaklı yağlanma deriye işlemeden fark edilebilirse kolaylıkla tamir edilebilirler.

Daha büyük hasarlanmalarda; ürünlerimizi kullanan profesyonellerin uygulamalarına veya bazı durumlarda ise derinin kısmi yada tamamının değişmesi gerekli olabilir.

Otomobil derilerine, kullanım yoğunluğunuza ve kullanım şartlarınıza göre The Leather Specialist ürünlerini doğru bir biçimde kullanarak 3-6 ayda bir yapacağınız temizlik ve bakım derilerinizi uzun yıllar neredeyse ilk günkü gibi kullanmanız için yeterlidir. Otomobillerin kirlilik durumuna ve yaşına göre farklı temizleyiciler ve bakım ürünleri kullanılmaktadır. Kullanılması gereken ürün hakkında daha iyi fikir sahibi olmak için www.shopderiklinik.com adresinde bulunan Nasıl Yapılır kısmındaki ilgili yazılarımızı okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Bu videomuzdaki hasarlı otomobil derilerinin nasıl tamir edilebileceği detaylı bir biçimde gösterilmektedir