Yağ temizliği ve Profesyonel Tamirler

Özellikle Anilin ve Yarı Anilin deriler açık gözenekli ve emici olmaları sebebiyle sıvı hasarlarına karşı tamamen savunmasızlardır. El ve başımızın sürekli temas ettiği kısımlarda ter ve vücut yağları sebebiyle kararmalar gerçekleşir.

Kıymetli olan anilin derilerde doğru ürünlerin düzenli uygulanması, derinin sıvı emişini engelleyerek derinin lekelenmesini geciktirmektedirler.

Anilin mobilyaların korunması için 2 farklı ürünümüz bulunmaktadır. Mat Anilin/YarıAnilin tipi deri mobilyaların korunması için Anilin Kremimizi, yarı parlak ve parlak olan Anilin ve Yarı Anilin işlentili derilerde ise Parlak Anilin Kremimizi uygulamanızı önemle tavsiye ederiz. Anilin Kremi yada Parlak Anilin Kremi kullanım koşulları ve yoğunluğuna göre her ay yada 2 ayda bir uygulanması anlamlı olacaktır.

Uzun süredir doğru ürünlerle korumaya alınmamış Anilin yada Yarı Anilin Derilerde kuruma gözlemlenir. Kuruma ile birlikte derinin cildi daha da kırılgan ve daha da emici bir hal alır. Bu şekilde kurumuş ve emiciliği artmış olan Anilin ve Yarı Anilin derilerde Anilin-Parlak Anilin Kremi ile uygulama yapmadan önce Scratch Away ürünümüzle derinin kayıp ettiği yağlar geri verilmeli, deri içinden beslenmelidir. Nemi ve yağı geri kazandırılan deri yüzeyi tamamen kuruduktan sonra deri yüzeyi en az 2 kat Anilin yada Parlak Anilin Kremi ile korumaya alınmalıdır.

Koruma ve bakım yapılmadığında oluşan hasarların, profesyonel ürünlerimizle ve yöntemlerimizle nasıl restore edilebildiğini bu videomuzda görebilirsiniz.