Deri ürünlerinizin temizliğini, bakımını ve tamirini sizler de COLOURLOCK ürünleri ile aynı profesyoneller gibi yapabilirsiniz!

Colourlock ürünleri içerisinde profesyonel ürünlerin yanı sıra son kullanıcılara yönelik ürünler de bulunmaktadır. Son kullanıcılara yönelik ürünlerimize http://www.shopderiklinik.com adresinden ulaşabilir, banka havalesi yada kredi kartınızla güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz.

Aşağıda Colourlock Deri Temizlik Ürünleri, Deri Bakım ürünleri, Deri Koruma ürünleri, Deri Boyaları, Taze Deri-Deri Boyası ve diğer deri tamiri ürünlerimizle ilgili düzenlenmiş olan uygulama videolarını inceleyebilirsiniz.

Colourlock profesyonel Deri Temizlik – Deri Bakım – Deri Koruma – Deri Tamiri – Deri Boyama ile ilgili sorularınız ve tüm merak ettikleriniz için bizleri çekinmeden arayabilirsiniz 0212 863 3343

Deri Çanta – Deri El Çantası – Deri Çüzdan – Deri Aksesuar

Deri Çanta Temizliği – Deriden Yağ Temizliği – Deri Çanta Boyama

Deri Çanta Yenileme – Deri Çanta Bakımı – Deri Çanta Koruma

Anilin Derideki Tükenmez Kalem Lekeleri

Deride Tükenmez Kalem Lekesi,

Tükenmez Kalem Lekelerinin Giderilmesi,

Anilin Deri Boyama

Deri boyama yöntemine göre deri çeşitleri

Derideki su hassasiyeti

Napa Deri – Anilin Deri – Yarı Anilin Deri

Farklı Renklerde Deri Döşeme Değişimi

Restorasyonu mümkün olmayan ve farklı renklerdeki deri döşemelerin değişiminde,

uygun deriyi orijinal renginde boyadıktan sonra döşeme değişim işlemini yapıyoruz.

Deri Renk Değişimi

Deri Mobilyalarda Renk Değişimi Deri Klinik uzmanları

tarafından gerekli parçaların değiştirilmesi sonrasında, garantili biçimde yapılabilir.

Nissan 350z Deri Tamiri

Zaman, yoğun kullanım ve bakımsızlık;

deri renginde solma, yüzeyde çatlama ve farklı hasarlara sebep olur.

Bu hasarlar, Deri Klinik ürünleri ile başarılı bir şekilde tamir edilebilir.

BOTTEGA VENETA Deri Restorasyonu. Anilin Deri, Deri Ceketler zaman içerisinde güneş ve spot ışıkları ile renk değiştirir ve sonrasında deri kuruyarak sertleşebilir. Anilin Deri deki bu hasarlar, profesyoneller tarafından Colourlock ürünleri ile temizlenebilir, boyanabilir ve tamir edilebilir.

Doğal deri ve suni deri farklı malzemelerdir. Doğal deri daha kıymetli, daha çok kabul gören bir üründür ve bu sebeple bazen suni deriler de doğal deriymiş gibi belirtilebilirler. Bazen uzmanlar için bile ayırt edilmesi zor bir durumdur. Doğal deri ve suni deriyi ayırt etmek için bazı unsurlara, noktalara dikkat edilmelidir.

Otomobillerde en sık yıpranan kısımlardan biri de deri kapı döşemeleri, kapı kolçaklarıdır. Bu gibi hasarlar DeriKlinik uzmanları tarafından, profesyonel ve garantili biçimde restore edilebilir. Bildiklerimizi keyifle anlatıyor ve sürekli teknik destek sağlıyoruz. Eğitimlerimize katılmak yada detaylı bilgi almak için bizlere 02128633343 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.